UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam, że trochę obok tematu, ale czy ktoś kojarzy, czy rada miasta uchwaliła opłaty za deszczówkę dla mieszkańców?
Przepraszam, że trochę obok tematu, ale czy ktoś kojarzy, czy rada miasta uchwaliła opłaty za deszczówkę dla mieszkańców?