UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Około 40 lat wstecz z nad jaru chodzili do sp9 na Zawadę, ,teraz mamy uśmiechnięty Elbląg więc zapraszamy Zawadę do sp11 nad jar. jaki to problem?
Zapraszamy
Około 40 lat wstecz z nad jaru chodzili do sp9 na Zawadę, ,teraz mamy uśmiechnięty Elbląg więc zapraszamy Zawadę do sp11 nad jar. jaki to problem?
Zapraszamy