UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Około 40 lat wstecz z nad jaru chodzili do sp9 na Zawadę, ,teraz mamy uśmiechnięty Elbląg więc zapraszamy Zawadę do sp11 nad jar. jaki to problem?

Zapraszamy

Anuluj