UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam kolegę mieszkającego w Słupsku liczącym 89 tys. mieszkańców. Są tam 4 teatry, filharmonia, Uniwersytet Pomorski i 3 inne wyższe uczelnie, Juwenalia trwające dwa dni, Klub Studencki, szereg festiwali, 17 imprez cyklicznych pięć liceów ogólnokształcących, Szkoła Policji, Telewizja, Radio.. A jest mniejszy od Elbląga o ponad 25 tys. mieszkańców. Wstyd mi za Elbląg i jego władze, że nawet porównujac się z dużo mniejszymi ośrodkami widać w jakim dziadostwie mieszkamy i jaki beznadziejne mamy władze, radnych i posłów.


Anuluj