UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam kolegów, znajomych i przyjaciół biegaczy lub biegających do pięćdziesiątki ale już po czterdziestce, wszyscy mają poważne problemy ze stawami kolanowymi, stopami i kostkami wraz z mięśniami. Chodzą po lekarzach i kuleją i ciągle ich coś boli. Nie polecam dla amatorów w ogóle.