UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam kolegów, znajomych i przyjaciół biegaczy lub biegających do pięćdziesiątki ale już po czterdziestce, wszyscy mają poważne problemy ze stawami kolanowymi, stopami i kostkami wraz z mięśniami. Chodzą po lekarzach i kuleją i ciągle ich coś boli. Nie polecam dla amatorów w ogóle.


Anuluj