Wybrany wątek opinii
Głupota dosięgła zenitu bo wymyślają by zaistnieć a tych pseudo nie brakuje...
Sorry ale rozumie sport i sam wiele biegałem ale przekraczanie limit głupoty...
Do moderacji
Odpowiedz
8
26
Właśnie przekroczyłeś wszystkie limity głupoty. Przy okazji proponuję naukę języka polskiego, może wtedy unikniesz takiego bełkotu. Rozumiesz sport zrozum też poprawną polszczyznę.
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
Istota tematu powinna być priorytetem pseudo neo biegaczu nocny.
Do moderacji
Odpowiedz
2
8