Wybrany wątek opinii

Głupota dosięgła zenitu bo wymyślają by zaistnieć a tych pseudo nie brakuje... Sorry ale rozumie sport i sam wiele biegałem ale przekraczanie limit głupoty...
(2024.09.25)
Właśnie przekroczyłeś wszystkie limity głupoty. Przy okazji proponuję naukę języka polskiego, może wtedy unikniesz takiego bełkotu. Rozumiesz sport zrozum też poprawną polszczyznę.
(2024.09.25)
Istota tematu powinna być priorytetem pseudo neo biegaczu nocny.
(2024.09.25)
Powrót do komentarzy