56
25.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Głos z oddali tłumu - co bronimy urzędników, głos od nich oczywiście. Nieważne kto zarządza wodami, to "władza" naszego miasta powinna wychodzić z inicjatywą, działać, współpracować z Wodami, a nie czekać, "jakoś się uda". nie, nie uda się, poczekajmy na większy, kilkudniowy deszcz.
zły (2024.09.25)
@nie lubie kaczek - Rozliczaj swojego kaczora i jego kolesi, nie tylko kłamców.
(2024.09.25)
Mieliśmy " zbiornik retencyjny" największy w Europie im. "Wujka Adolfa" i co.... ? Kumiela wylewa.... @Ubot.
(2024.09.25)

info

13  
  2
Jak pogłębią port i przyjdzie cofka, to dopiero się będzie działo i nawet poniemiecki zbiornik retencyjny, co go teraz niwelują, nie pomoże, a nowy tym bardziej.
ufoludek (2024.09.25)
Anonimowy autor listu ma rację. Części Elbląga grozi podtopienie przez Kumielę, która wygląda tylko niegroźnie a potrafi sporo namieszać. Brak działań nad regulacją i czyszczeniem jej koryta obciąża państwowe przedsiębiorstwo Wody Polskie ale też pośrednio Urząd Miasta gdyż nie słychać aby naciskał na WP. Nie jest to jednak sprawa aż tak ważna jak niektórzy myślą. Najważniejsze że PiS nie rządzi, Polska jest uśmiechnięta od Tatr do Bałtyku. Latem się zrobi kilka imprez a na temat Kumieli jakąś ankietę, którą podsumuje zatrudniony do tego socjolog. Uśmiechamy się!!!
(2024.09.25)

info

20  
  5
Lekcja z powodzi jest taka: Patrz na kogo głosujesz w wyborach, bo polskojęzyczni antypolacy nie dbają o Polskę
(2024.09.25)
Elbląski beton żadnych wniosków nie wyciągnie. Dalej będą głosować na pis... "lAnna Zalewska w 2019 roku, jako przedstawicielka koalicji rządzącej, zapewniała, że nie powstanie więcej zbiorników retencyjnych. " Niby mówią po polsku ale...
Program pisany cyrylicą (2024.09.25)
@Jan z Czarnolasu - Nową przypowieść: Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi"
Wierny pislamowi (2024.09.25)
jak mozna glosowac na politykow blokujacych budowe zbiornikow retencyjnych na południu(PO), jak mozna glosowac na szkodnikow blokujacych budowe portu w Elblagu(PO).
Deratyzacja (2024.09.25)
@Program pisany cyrylicą - A kiedy Elblągiem rządził PiS? Jakieś półtora roku, więc nie wypisuj bredni. Z Wód Polskich Tusk wywalił speców i powsadzał nieuków, dlatego m. innymi wstrzymana inwestycja zbiornika retencyjnego przy Marymonckiej.
Ędward Ącki (2024.09.25)