A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Głos z oddali tłumu - co bronimy urzędników, głos od nich oczywiście.
Nieważne kto zarządza wodami, to "władza" naszego miasta powinna wychodzić z inicjatywą, działać, współpracować z Wodami, a nie czekać, "jakoś się uda". nie, nie uda się, poczekajmy na większy, kilkudniowy deszcz.
@nie lubie kaczek - Rozliczaj swojego kaczora i jego kolesi, nie tylko kłamców.
Mieliśmy " zbiornik retencyjny" największy w Europie im. "Wujka Adolfa" i co.... ? Kumiela wylewa....
@Ubot.
Jak pogłębią port i przyjdzie cofka, to dopiero się będzie działo i nawet poniemiecki zbiornik retencyjny, co go teraz niwelują, nie pomoże, a nowy tym bardziej.
Anonimowy autor listu ma rację. Części Elbląga grozi podtopienie przez Kumielę, która wygląda tylko niegroźnie a potrafi sporo namieszać. Brak działań nad regulacją i czyszczeniem jej koryta obciąża państwowe przedsiębiorstwo Wody Polskie ale też pośrednio Urząd Miasta gdyż nie słychać aby naciskał na WP. Nie jest to jednak sprawa aż tak ważna jak niektórzy myślą. Najważniejsze że PiS nie rządzi, Polska jest uśmiechnięta od Tatr do Bałtyku. Latem się zrobi kilka imprez a na temat Kumieli jakąś ankietę, którą podsumuje zatrudniony do tego socjolog. Uśmiechamy się!!!
Lekcja z powodzi jest taka: Patrz na kogo głosujesz w wyborach, bo polskojęzyczni antypolacy nie dbają o Polskę
@Jan z Czarnolasu - Nową przypowieść: Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi"
jak mozna glosowac na politykow blokujacych budowe zbiornikow retencyjnych na południu(PO), jak mozna glosowac na szkodnikow blokujacych budowe portu w Elblagu(PO).
@Program pisany cyrylicą - A kiedy Elblągiem rządził PiS? Jakieś półtora roku, więc nie wypisuj bredni. Z Wód Polskich Tusk wywalił speców i powsadzał nieuków, dlatego m. innymi wstrzymana inwestycja zbiornika retencyjnego przy Marymonckiej.