UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak pogłębią port i przyjdzie cofka, to dopiero się będzie działo i nawet poniemiecki zbiornik retencyjny, co go teraz niwelują, nie pomoże, a nowy tym bardziej.
ufoludek
Jak pogłębią port i przyjdzie cofka, to dopiero się będzie działo i nawet poniemiecki zbiornik retencyjny, co go teraz niwelują, nie pomoże, a nowy tym bardziej.
ufoludek