UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak pogłębią port i przyjdzie cofka, to dopiero się będzie działo i nawet poniemiecki zbiornik retencyjny, co go teraz niwelują, nie pomoże, a nowy tym bardziej.

ufoludek

Anuluj