Wybrany wątek opinii

Budowa zbiornika renencyjnego na Kumieli stanela. Czyzby ekolodzy zatrzymali te inwestycje? Czyzby eko mieszkancy ich posluchali i miast chronic miasto, mieszkancow i dobytekek wolą chroninc rzekotkę pstroszarorudą?
Mieszkancy (2024.09.25)
@Mieszkancy - Szukuje sie powtorka z Lądka, Kłodzka, czy Stronia Śląskiego. Tam tez budowa zbiornika nie doszła do skutku.
(2024.09.25)
@Mieszkancy - "Nową przypowieść: Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi"
Jan z Czarnolasu (2024.09.25)
@Jan z Czarnolasu - Nową przypowieść: Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi"
Wierny pislamowi (2024.09.25)
Powrót do komentarzy