Wybrany wątek opinii
Budowa zbiornika renencyjnego na Kumieli stanela. Czyzby ekolodzy zatrzymali te inwestycje? Czyzby eko mieszkancy ich posluchali i miast chronic miasto, mieszkancow i dobytekek wolą chroninc rzekotkę pstroszarorudą?
Do moderacji
Odpowiedz
51
3
@Mieszkancy - Szukuje sie powtorka z Lądka, Kłodzka, czy Stronia Śląskiego. Tam tez budowa zbiornika nie doszła do skutku.
Do moderacji
Odpowiedz
22
4
@Mieszkancy - "Nową przypowieść: Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi"
Do moderacji
Odpowiedz
23
2
@Jan z Czarnolasu - Nową przypowieść: Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi"
Do moderacji
Odpowiedz
6
1