UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Anonimowy autor listu ma rację. Części Elbląga grozi podtopienie przez Kumielę, która wygląda tylko niegroźnie a potrafi sporo namieszać. Brak działań nad regulacją i czyszczeniem jej koryta obciąża państwowe przedsiębiorstwo Wody Polskie ale też pośrednio Urząd Miasta gdyż nie słychać aby naciskał na WP. Nie jest to jednak sprawa aż tak ważna jak niektórzy myślą. Najważniejsze że PiS nie rządzi, Polska jest uśmiechnięta od Tatr do Bałtyku. Latem się zrobi kilka imprez a na temat Kumieli jakąś ankietę, którą podsumuje zatrudniony do tego socjolog. Uśmiechamy się!!!