UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieliśmy " zbiornik retencyjny" największy w Europie im. "Wujka Adolfa" i co.... ? Kumiela wylewa.... @Ubot.
Mieliśmy " zbiornik retencyjny" największy w Europie im. "Wujka Adolfa" i co.... ? Kumiela wylewa.... @Ubot.