UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głos z oddali tłumu - co bronimy urzędników, głos od nich oczywiście. Nieważne kto zarządza wodami, to "władza" naszego miasta powinna wychodzić z inicjatywą, działać, współpracować z Wodami, a nie czekać, "jakoś się uda". nie, nie uda się, poczekajmy na większy, kilkudniowy deszcz.

zły

Anuluj