UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głos z oddali tłumu - co bronimy urzędników, głos od nich oczywiście. Nieważne kto zarządza wodami, to "władza" naszego miasta powinna wychodzić z inicjatywą, działać, współpracować z Wodami, a nie czekać, "jakoś się uda". nie, nie uda się, poczekajmy na większy, kilkudniowy deszcz.
zły