Wybrany wątek opinii

POwolamy komisję, utworzymy nowe stanowisko koordynatora ds. nowych przystanków na Nowodworskiej, ogłosimy konsultacje społeczne i za 2 lata ogłosimy co POstaniwilismy, już niebawem briefing w tej sprawie przed urzędem tylko wypiorę trampeczki bo się zakurzyly
(2024.09.20)
Brawo anonimku!
Xyzet (2024.09.21)
Powrót do komentarzy