Wybrany wątek opinii
POwolamy komisję, utworzymy nowe stanowisko koordynatora ds. nowych przystanków na Nowodworskiej, ogłosimy konsultacje społeczne i za 2 lata ogłosimy co POstaniwilismy, już niebawem briefing w tej sprawie przed urzędem tylko wypiorę trampeczki bo się zakurzyly
Do moderacji
Odpowiedz
39
14
Brawo anonimku!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0