UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Julek5 - Przeciez chodzi o kase. Miec ciastko, czyli nie placic miejskich podatkow i zjesc ciastko - korzystac jak najwiecej z infrastruktury i przywilejow miejskich. Takich złotych warunków się nie zmienia.


Anuluj