UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Faktycznie gros firm lezy juz za tablacą Elbląg, salon Toyoty jakos na granicy. A wieć sprawa jest prosta. Przenieść te firmy przed tablicę i po probleme, wtesy miasto bedzie musialo zrobic przystanki.

Bareja

Anuluj