UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że to nasz senator herbu motorówka będzie dopłacał do tych przeładunków? Zaczyna się szopka z dokładaniem... Szpital nie ma lekarzy specjalistów, jest skażony gronkowcem, a nasze podatki pójdą na dopłaty do przeładunków 👀
BRAWO