UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, że to nasz senator herbu motorówka będzie dopłacał do tych przeładunków? Zaczyna się szopka z dokładaniem... Szpital nie ma lekarzy specjalistów, jest skażony gronkowcem, a nasze podatki pójdą na dopłaty do przeładunków 👀

BRAWO

Anuluj