UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem, że to nasz senator herbu motorówka będzie dopłacał do tych przeładunków? Zaczyna się szopka z dokładaniem... Szpital nie ma lekarzy specjalistów, jest skażony gronkowcem, a nasze podatki pójdą na dopłaty do przeładunków 👀

BRAWO