UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zastanawiam się gdzie są ci co krzyczeli, że nie chcą pisowskiego portu bo mają lepszą alternatywę czyli "obietnicę" a to nic nie kosztowało, przy następnych wyborach znowu z nią wyjadą a elblązanie znowu łykną obietnicę i tak bez końca. gratuluję co niektórym dobrego samopoczucia bo ono szybko się nie skończy aż w Elblągu ostatni młody człowiek zgasi przysłowiowe światło i uśmiechnięty z tąd wyjedzie
uśmiechnięty