UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda że nie pogłębia się toru wodnego bo miasto miało szansę na rozwój przecież jakieś pieniądze przyszły z uni i można zainwestować ale jak w całej Polsce wszystko pada
szkoda że nie pogłębia się toru wodnego bo miasto miało szansę na rozwój przecież jakieś pieniądze przyszły z uni i można zainwestować ale jak w całej Polsce wszystko pada