UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda że nie pogłębia się toru wodnego bo miasto miało szansę na rozwój przecież jakieś pieniądze przyszły z uni i można zainwestować ale jak w całej Polsce wszystko pada


Anuluj