UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zastanawiam się gdzie są ci co krzyczeli, że nie chcą pisowskiego portu bo mają lepszą alternatywę czyli "obietnicę" a to nic nie kosztowało, przy następnych wyborach znowu z nią wyjadą a elblązanie znowu łykną obietnicę i tak bez końca. gratuluję co niektórym dobrego samopoczucia bo ono szybko się nie skończy aż w Elblągu ostatni młody człowiek zgasi przysłowiowe światło i uśmiechnięty z tąd wyjedzie
uśmiechnięty