UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@donCichot - Noi?? Jak cię to nie interesuje to po prostu tam nie idziesz i tyle w temacie. Ja nie chodzę do cyrku bo wiem jak traktują zwierzęta dla uciechy gawiedzi. A ty nie dość że nie lubisz queen to jeszcze ich tu reklamujesz. Wnioskuję że jesteś po prostu głupi.

Art:)