Wybrany wątek opinii
Oj tam! oj tam! ważne że już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się QueerMuzeum, czyli miejsce upamiętniające historięZdegenerowanej subkulturyLGBT. Ciekawe i POuczające będą eksponaty.
Do moderacji
Odpowiedz
21
14
@donCichot - Noi?? Jak cię to nie interesuje to po prostu tam nie idziesz i tyle w temacie. Ja nie chodzę do cyrku bo wiem jak traktują zwierzęta dla uciechy gawiedzi. A ty nie dość że nie lubisz queen to jeszcze ich tu reklamujesz. Wnioskuję że jesteś po prostu głupi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2