24
11.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
po zimie znów będzie to do remontu
(2024.08.05)

info

10  
  3
Jestem za odwołaniem prezydenta i całej nieudolnej rady miejskiej. Weźmy sprawy w swoje ręce. Szkoda patrzeć jak marnują potencjał miasta.
Basta (2024.08.05)
@zem - Czego się człowieku spodziewasz po zdjęciu z archiwum
ehhhh (2024.08.06)
hahaha znowu na rok wystarczy. Medal sobie przyznajcie!
Fer (2024.08.06)

info

10  
  2
Tyle że te pawilony stoją tam już dobre 30lat. Obok był jeszcze budynek lecz został rozebrany.
Fer (2024.08.06)
Elbląg w ruinie i długach, po rządach PiS-u !
ja Ignacy (2024.08.06)

info

8  
  18
@Basta - Konkrety9 proszę a nie lanie wody po pisowska.
Czekamy . (2024.08.07)
I to są dobre zmiany po latach biedy w Tramwajach Elbląskich. Nowe torowiska, nowe remonty, nowe tramwaje. Komunikacja wraca na właściwe tory
(2024.08.11)

info

1  
  5
Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
(2024.08.11)

info

4  
  3
@CN. - Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
(2024.08.11)