A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
po zimie znów będzie to do remontu
Jestem za odwołaniem prezydenta i całej nieudolnej rady miejskiej. Weźmy sprawy w swoje ręce. Szkoda patrzeć jak marnują potencjał miasta.
@zem - Czego się człowieku spodziewasz po zdjęciu z archiwum
hahaha znowu na rok wystarczy. Medal sobie przyznajcie!
Tyle że te pawilony stoją tam już dobre 30lat. Obok był jeszcze budynek lecz został rozebrany.
Elbląg w ruinie i długach, po rządach PiS-u !
@Basta - Konkrety9 proszę a nie lanie wody po pisowska.
I to są dobre zmiany po latach biedy w Tramwajach Elbląskich. Nowe torowiska, nowe remonty, nowe tramwaje. Komunikacja wraca na właściwe tory
Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
@CN. - Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..