Wybrany wątek opinii

Tragedia na skrzyżowaniu Odrodzenia Dąbka Ogólna nie minął nawet miesiąc po remoncie a już jest lipa /tam już w tej chwili jest gorzej jak przed remontem... a to dopiero miesiąc minął. Nich jakiś kierownik tej ekipy remontowej przejedzie se ze trzy razy z Dąbka w Odrodzenia i zobaczy co zrobili.
CN. (2024.08.05)
@CN. - Co za brednie!
Xyzet (2024.08.05)
@CN. - Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
(2024.08.11)
Powrót do komentarzy