Wybrany wątek opinii
Tragedia na skrzyżowaniu Odrodzenia Dąbka Ogólna nie minął nawet miesiąc po remoncie a już jest lipa /tam już w tej chwili jest gorzej jak przed remontem... a to dopiero miesiąc minął. Nich jakiś kierownik tej ekipy remontowej przejedzie se ze trzy razy z Dąbka w Odrodzenia i zobaczy co zrobili.
Do moderacji
Odpowiedz
41
8
@CN. - Co za brednie!
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
@CN. - Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
Do moderacji
Odpowiedz
2
3