24
11.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komu Elbląg się nie podoba niech się z niego wynosi i da żyć innym. Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
(2024.08.11)
Ludzie dobrej roboty -:))))
(2024.08.11)

info

3  
  0
@Basta - siebie odwołaj a jak ci tu źle to jedź na Żoliborz to swoje guru kaczora!!!!!
(2024.08.11)
W tym Elblągu to roboty nie idzie znaleźć innej niż za minimalną. Wynoszę się do Olsztyna, Olsztyn jest lepszy
(2024.08.12)