A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Komu Elbląg się nie podoba niech się z niego wynosi i da żyć innym.
Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
Ludzie dobrej roboty -:))))
@Basta - siebie odwołaj a jak ci tu źle to jedź na Żoliborz to swoje guru kaczora!!!!!
W tym Elblągu to roboty nie idzie znaleźć innej niż za minimalną. Wynoszę się do Olsztyna, Olsztyn jest lepszy