UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I to są dobre zmiany po latach biedy w Tramwajach Elbląskich. Nowe torowiska, nowe remonty, nowe tramwaje. Komunikacja wraca na właściwe tory


Anuluj