UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I to są dobre zmiany po latach biedy w Tramwajach Elbląskich. Nowe torowiska, nowe remonty, nowe tramwaje. Komunikacja wraca na właściwe tory
I to są dobre zmiany po latach biedy w Tramwajach Elbląskich. Nowe torowiska, nowe remonty, nowe tramwaje. Komunikacja wraca na właściwe tory