Wybrany wątek opinii
Jestem za odwołaniem prezydenta i całej nieudolnej rady miejskiej. Weźmy sprawy w swoje ręce. Szkoda patrzeć jak marnują potencjał miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
14
36
@Basta - Konkrety9 proszę a nie lanie wody po pisowska.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Basta - siebie odwołaj a jak ci tu źle to jedź na Żoliborz to swoje guru kaczora!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
4