Wybrany wątek opinii

Jestem za odwołaniem prezydenta i całej nieudolnej rady miejskiej. Weźmy sprawy w swoje ręce. Szkoda patrzeć jak marnują potencjał miasta.
Basta (2024.08.05)
@Basta - Konkrety9 proszę a nie lanie wody po pisowska.
Czekamy . (2024.08.07)
@Basta - siebie odwołaj a jak ci tu źle to jedź na Żoliborz to swoje guru kaczora!!!!!
(2024.08.11)
Powrót do komentarzy