UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za odwołaniem prezydenta i całej nieudolnej rady miejskiej. Weźmy sprawy w swoje ręce. Szkoda patrzeć jak marnują potencjał miasta.

Basta

Anuluj