Wybrany wątek opinii
Skrzyzowanie Mickiewicza / Bema na zdjęciu wygląda jak w 20 tys. mieście nie 120 tys. w założeniu, że zgodę na widoczne parterowe pawilony wydawali urzędnicy Ratusza po pijaku. Miasto fajne, ludzie kiedyś fajni, tylko ci w Ratuszu to jakaś masakra.
Do moderacji
Odpowiedz
21
9
Patrząc optymistycznie to Elblą ma 107 tys. , a mniej optymistycznie. To może z 90 tys. Teraz ludzie powyjeżdżali na urlopy to mam odczucie że mieście zostało z 70k ludzia.
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
Tyle że te pawilony stoją tam już dobre 30lat. Obok był jeszcze budynek lecz został rozebrany.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0