67
26.07.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@N.p. - To fajnie - będzie mniej patologii...
(2024.07.27)
Oczywiście, że początek zbyt późno, zwłaszcza że ostatnie autobusy i tramwaje dojeżdżają chwilę po 22.A nigdzie nie mogę znaleźć info, czy będą dodatkowe kursy pojazdow komunikacji miejskiej, tak jak było na Dni Elbląga. Ktoś wie coś na ten temat? Czy lepiej zostać w domu i ogladac w TV, bo inaczej to trzeba wyjść przed końcem koncertu, żeby mieć czym wrócić do domu, jeśli nie będzie dodatkowych autobusów?
(2024.07.27)
@Precz z Lewactwem - I to nie godzili w uczucia tych, którzy zawiesili dziennikarza TVP Przemysława Babiarz za wyrażenie własnego zdania podczas ceremonii otwarcia IO. Dobrze powiedział, że świat o którym śpiewał John Lenon w Imagin to idee komunizmu, a nie pokoju. A od siebie dodam, że Europa zmierza w kierunku zepsucia i degradacji wszelkich wartości, co potwierdza choćby opisany w powyższym komentarzu fragment ceremonii IO. Z nie smakiem oglądałam te sceny.
(2024.07.27)
Boltem wracaj nie dziaduj.
(2024.07.27)
Napiszcie, kiedy w radio przestaną iść reklamy.
Medium (2024.07.27)
"Szukajcie młodych ludzi z błyskiem w oczach" - nakazał ongiś Iwan Groźny. Powodzenia! Ale mnie już oczy nie błyszczą i za media nie płacę, poza internetem. Preferuję rosyjskojęzyczny.
Medium (2024.07.27)

info

1  
  0
Wczoraj otwarto Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Ceremonia promowała ideologię LGBT, m. in. poprzez wizję Ostatniej Wieczerzy z kobietą na miejscu Jezusa i "babami z brodą" jako apostołami. Jednym z momentów było odśpiewanie "Imagine" Johna Lennona, nazwanej "hymnem pokoju" Igrzysk. Tekst piosenki jest komunistycznym manifestem, co przyznał sam autor. Wydarzenie komentował Przemysław Babiarz. - To jest wizja komunizmu, niestety - powiedział, odnosząc się do "wartości", jakie niesie utwór Lennona. W reakcji na te słowa siłowo przejęta telewizja postanowiła o odsunięciu dziennikarza od komentowania Igrzysk Olimpijskich.
................... (2024.07.27)
@Medium - Jutro o 14.00
(2024.07.27)
Poważnie? :o A na jakiej stacji?
Medium (2024.07.27)
Nagłośnienie koncertu dno, nic nie było prawie słychać za barierką. Dobór piosenek od czapy bez nawiązań do lata. Poza Lisowką, Sarsą, Vox i Wyszkoni reszty mogłoby nie być. Scena niska w dole pratycznie niewidoczna.
Słuchacz (2024.07.27)