Wybrany wątek opinii

Zdecydowanie zbyt późno początek....
(2024.07.26)
Oczywiście, że początek zbyt późno, zwłaszcza że ostatnie autobusy i tramwaje dojeżdżają chwilę po 22.A nigdzie nie mogę znaleźć info, czy będą dodatkowe kursy pojazdow komunikacji miejskiej, tak jak było na Dni Elbląga. Ktoś wie coś na ten temat? Czy lepiej zostać w domu i ogladac w TV, bo inaczej to trzeba wyjść przed końcem koncertu, żeby mieć czym wrócić do domu, jeśli nie będzie dodatkowych autobusów?
(2024.07.27)
Boltem wracaj nie dziaduj.
(2024.07.27)
Nagłośnienie koncertu dno, nic nie było prawie słychać za barierką. Dobór piosenek od czapy bez nawiązań do lata. Poza Lisowką, Sarsą, Vox i Wyszkoni reszty mogłoby nie być. Scena niska w dole pratycznie niewidoczna.
Słuchacz (2024.07.27)
Powrót do komentarzy