UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiście, że początek zbyt późno, zwłaszcza że ostatnie autobusy i tramwaje dojeżdżają chwilę po 22.A nigdzie nie mogę znaleźć info, czy będą dodatkowe kursy pojazdow komunikacji miejskiej, tak jak było na Dni Elbląga. Ktoś wie coś na ten temat? Czy lepiej zostać w domu i ogladac w TV, bo inaczej to trzeba wyjść przed końcem koncertu, żeby mieć czym wrócić do domu, jeśli nie będzie dodatkowych autobusów?