UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nagłośnienie koncertu dno, nic nie było prawie słychać za barierką. Dobór piosenek od czapy bez nawiązań do lata. Poza Lisowką, Sarsą, Vox i Wyszkoni reszty mogłoby nie być. Scena niska w dole pratycznie niewidoczna.

Słuchacz

Anuluj