UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nagłośnienie koncertu dno, nic nie było prawie słychać za barierką. Dobór piosenek od czapy bez nawiązań do lata. Poza Lisowką, Sarsą, Vox i Wyszkoni reszty mogłoby nie być. Scena niska w dole pratycznie niewidoczna.
Słuchacz