A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Babiarz jest od komentowania sportu, a nie wyrażania własnego zdania na temat tego, co pokazują. A w ogóle to nie jest portal o polityce, tu się komentuje koncert, co nie?
@Precz z Lewactwem - Ogłoszony w tym tygodniu raport irlandzkiej komisji rządowej potwierdził, że przez okres ponad 70 lat ubiegłego wieku, w prowadzonych przez instytucje religijne domach opieki, zmarło przedwcześnie około 9 tys. dzieci, a kolejne tysiące zostały odebrane ich niezamężnym matkom. Premier Irlandii wygłosił w parlamencie oficjalne przeprosiny, ale opozycja domaga się, by państwo przejęło majątek Kościoła katolickiego
@................... - Jak kto chce psa uderzyć to zawsze kija znajdzie. Utwór który promuje pokój i jest przeciw bezsensowny wojnom religijnym dla ultrakatolika jest o komunizmie
Sześć lat trwały prace królewskiej komisji, która badała skalę przemocy, w tym przemocy seksualnej, wobec dzieci i młodzieży w szczycącej się ochroną praw człowieka Nowej Zelandii w latach 1950-2019.Ujawnione dane są porażające.
W pięciomilionowym kraju ofiarami przemocy stało się przynajmniej 200 tys. dzieci,
@................... - To nie była interpretacja Ostatniej Wieczerzy, tylko Uczty bogów Jana van Bijlerta. Obraz holenderski z XVIIw. Porównajcie sobie. Wiedza nie boli.
Nie rozumiem świętości obrazu Ostatnia Wieczerza Leonardo da Vinci. To obraz, fikcja, nie było takiej wieczerzy. No i da Vinci był gejem. Co Wy na to czytelnicy?
Oglądałam transmisję cała i nie skojarzyłam z ost wieczerzą. Miałam rację. Niebieski Bachus wypisz wymaluj jak z uczty bogów i prawie gołe piersi. Otwórzcie umysły bo w średniowieczu mentalnie tkwicie. Nikt tam Boga ani chrześcijan nie obraził.