UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@R.T. - Nie dla igrzysk w Polsce ! . Lepiej w Elblągu zrobić mistrzostwa kobiet. Coś z tego w regionir zostałoby chociaż. W Ostródzie nie bylyby odniwione trybuny jakby nie baza piłkarska

II

Anuluj