UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@R.T. - Nie dla igrzysk w Polsce ! . Lepiej w Elblągu zrobić mistrzostwa kobiet. Coś z tego w regionir zostałoby chociaż. W Ostródzie nie bylyby odniwione trybuny jakby nie baza piłkarska
II
@R.T. - Nie dla igrzysk w Polsce ! . Lepiej w Elblągu zrobić mistrzostwa kobiet. Coś z tego w regionir zostałoby chociaż. W Ostródzie nie bylyby odniwione trybuny jakby nie baza piłkarska
II