UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogląda ktoś TVP z Elbląga ? Właśnie widziałem jak się elblągi rzuciły na darmowe t-shirty
elbląski plebs
Ogląda ktoś TVP z Elbląga ? Właśnie widziałem jak się elblągi rzuciły na darmowe t-shirty
elbląski plebs