UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Na pewno nie łamaniem konstytucji i wypuszczaniem z więzień przestępców wszelkiej maści. Ja jestem z tych którzy mają o nim takie zdanie jak p. Żulczyk
To zwykły d. jest
Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Na pewno nie łamaniem konstytucji i wypuszczaniem z więzień przestępców wszelkiej maści. Ja jestem z tych którzy mają o nim takie zdanie jak p. Żulczyk
To zwykły d. jest