UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Na pewno nie łamaniem konstytucji i wypuszczaniem z więzień przestępców wszelkiej maści. Ja jestem z tych którzy mają o nim takie zdanie jak p. Żulczyk

To zwykły d. jest

Anuluj