A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zawsze jak już dojdę do por to się zastanawiam czy dalej wpisać n-hub czy tel. Sprawdzam te nieuwsy ale firma rozwiqzywania problemów porównywalna z n-hub. Sprawy się załatwia a nie naciąga w internecie!!
Było rozwiązanie, na Bednarskiej miał być wybudowany garażowiec stylizowany na kamienicę, były nawet wizualizację, no ale plan upadł, widocznie deweloperowi bardziej opłaca się sprzedawać mieszkania niż miejsca parkingowe.
Przy rzece powstaje kolejna inwestycja, która pochłonie ogólnodostępny parking (już jest wniosek w UM).
Wiesz co? Weź se wolno zapieprzaj do sklepu jak lubisz, ale innym życia nie układaj.
Ludzie, przecież tam z głównego parkingu przed starówką jest raptem 5-7 minut piechotą! Czy wy na prawdę nawet do toalety musicie podjeżdżać samochodem?
Układa innym życie ten, który innym je utrudnia poprzez uciążliwe obstawianie samochodem wszystkich wolnych (jeszcze) miejsc, które nie służą do parkowania.