UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Było rozwiązanie, na Bednarskiej miał być wybudowany garażowiec stylizowany na kamienicę, były nawet wizualizację, no ale plan upadł, widocznie deweloperowi bardziej opłaca się sprzedawać mieszkania niż miejsca parkingowe. Przy rzece powstaje kolejna inwestycja, która pochłonie ogólnodostępny parking (już jest wniosek w UM).


Anuluj