UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Było rozwiązanie, na Bednarskiej miał być wybudowany garażowiec stylizowany na kamienicę, były nawet wizualizację, no ale plan upadł, widocznie deweloperowi bardziej opłaca się sprzedawać mieszkania niż miejsca parkingowe. Przy rzece powstaje kolejna inwestycja, która pochłonie ogólnodostępny parking (już jest wniosek w UM).