UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie, przecież tam z głównego parkingu przed starówką jest raptem 5-7 minut piechotą! Czy wy na prawdę nawet do toalety musicie podjeżdżać samochodem?

Zennon.

Anuluj