UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zawsze jak już dojdę do por to się zastanawiam czy dalej wpisać n-hub czy tel. Sprawdzam te nieuwsy ale firma rozwiqzywania problemów porównywalna z n-hub. Sprawy się załatwia a nie naciąga w internecie!!

Why?