UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zakaz wjazdu i już. - Pomysł świetny tylko w niektórych kamienicach są garażowce, miasto zakazując wjazdu odkupi od mieszkańców miejsca postojowe skoro miałoby uniemożliwić korzystanie z nich?

???

Anuluj