UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zakaz wjazdu i już. - Pomysł świetny tylko w niektórych kamienicach są garażowce, miasto zakazując wjazdu odkupi od mieszkańców miejsca postojowe skoro miałoby uniemożliwić korzystanie z nich?
???
@Zakaz wjazdu i już. - Pomysł świetny tylko w niektórych kamienicach są garażowce, miasto zakazując wjazdu odkupi od mieszkańców miejsca postojowe skoro miałoby uniemożliwić korzystanie z nich?
???