UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zaparkuje przy Zamachu. Uruchom nogi i przejdź 500 metrów. Po Biedronce też nie jeździsz a ruszasz przeszczepami. Na Pocztowej starym PKO też można stanąć. Płatne ale można. W razie czego podjedź tramwajem na plac Słowiański i rusz dupę przejdź się. A nie chcesz chodzić, weź taxi zapłać, wydadzą cię pod adresem. I po co ten aj waj? Jakiś ułomny jesteś, czy bezrozumny?
Grucha+