UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie widzę problemu aby zaparkować swój samochód na obrzeżach starówki i podejść na pieszo. Elbląg to nie Kraków, żeby trzeba 30 minut przemierzać stare miasto na pieszo.

Hggg

Anuluj