UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie widzę problemu aby zaparkować swój samochód na obrzeżach starówki i podejść na pieszo. Elbląg to nie Kraków, żeby trzeba 30 minut przemierzać stare miasto na pieszo.
Hggg
Nie widzę problemu aby zaparkować swój samochód na obrzeżach starówki i podejść na pieszo. Elbląg to nie Kraków, żeby trzeba 30 minut przemierzać stare miasto na pieszo.
Hggg