UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczy objąć obszar starego miasta strefa płatnego parkowania 24h/7dni i to już znacząco ograniczy parkowanie, oraz nieuchronność kary. W Krakowie czy Toruniu laweta ze strażą miejską pojawia się po kilkunastu minutach i ludzi to nauczyło. Pleban zamknął parking i dobrze ale niech teraz parafianie i mieszkańcy przychodzą na pieszo. Na spacer przyjeżdżają mieszkańcy całego miasta samochodami …