UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za komuny chodzili po ulicach i było bezpiecznie. Teraz tylko jeżdżą samochodami i nic nie widzą. Ja też ich nie widzę, bo pewnie śpią gdzieś w ustronnych miejscach w samochodach?
Za komuny chodzili po ulicach i było bezpiecznie. Teraz tylko jeżdżą samochodami i nic nie widzą. Ja też ich nie widzę, bo pewnie śpią gdzieś w ustronnych miejscach w samochodach?