UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za komuny chodzili po ulicach i było bezpiecznie. Teraz tylko jeżdżą samochodami i nic nie widzą. Ja też ich nie widzę, bo pewnie śpią gdzieś w ustronnych miejscach w samochodach?


Anuluj