UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A to trzeba samochód stawiać pod samym kościołem ? Nie można kawałek się przejść od parkingu wzdłuż cmentarza ?

Pieszo proszę, pieszo...

Anuluj