UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Pieszo proszę, pieszo... - najlepiej jakby ksiądz pozwolił parkować przed ołtarzem albo na chórze tak zeby sasiedzi widzieli jakim przyjechał autem ba dobrze by było jakby świeczki na cmentarzu można byłoby zapalać z samochodu tak samo do szkoły 3 trzeba syna podwieźć pod sama klamkę i to mają być sportowcy celowo do kościoła przyjeżdżaja z Władysława 4 mało jadąc alejką jeszcze wyzywa albo trąbi żeby zejść na trawnik bo jaśnie pan jedzie kiedyś był w tym miejscu ogród botaniczny teraz wszystko zniszczone na alejce mozna połamać nogi