UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja się pytam pani"radnej" kiedy ul. Suwalska będzie wyremintowana i odpowiednio oznakowana. Kiedy ten bruk zniknie i zakazy zatrzymywania.
BlackJack
A ja się pytam pani"radnej" kiedy ul. Suwalska będzie wyremintowana i odpowiednio oznakowana. Kiedy ten bruk zniknie i zakazy zatrzymywania.
BlackJack