UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja się pytam pani"radnej" kiedy ul. Suwalska będzie wyremintowana i odpowiednio oznakowana. Kiedy ten bruk zniknie i zakazy zatrzymywania.

BlackJack

Anuluj